Bebivita

Торгова марка Bebivita заснована у Німеччині у 1994 році як виробник продукції дитячого харчування. На сьогоднішній день виробництво продукції Bebivita знаходиться у багатьох країнах Європи: Німеччині, Швейцарії, Австрії, Угорщині, Україні. Так, наприклад, інстантні чаї Bebivita надходять в Україну із заводів Швейцарії та Австрії, соки – із Німеччини, Угорщини та Росії, фіточаї, фітованни та дитяча вода – виготовляються у екологічно найчистішому регіоні України – Закарпатті.

Для виробництва дитячих пюре у 2010 році компанією було побудовано завод у Росії (Калінінград). Завдяки чому з’явилася можливість виробляти дитяче харчування більш адаптоване для дітей України та Росії, із традиційних для нашої місцевості фруктів та овочів, які, генетично, є більш звичними для наших малюків.

Всі продукти Bebivita виготовляється у відповідності вимогам Європейського Союзу до дитячого харчування та Німецьким стандартам якості дитячого харчування незалежно від країни, в якій знаходиться виробництво. Відповідність Німецьким стандартам якості гарантує цілковиту безпеку, адже у Німеччині, яка є батьківщиною ТМ Bebivita, існує найсуворіший контроль за якістю харчових продуктів – закон Німеччини  про дієтичне харчування. Він передбачає повну відсутність шкідливих речовин у дитячому харчуванні.

Bebivita пропонує продукти, спеціально розроблені для початку введення прикорму. Розробка такого харчування є надзвичайно відповідальною справою, адже продукти, з якими Ви знайомите малюка вперше, повинні бути просто бездоганними, адже правильний перший прикорм – запорука здорового розвитку маляти. Тому наші фахівці докладають усіх зусиль, аби Ви мали змогу піклуватися про найдорожчу Вам людину з максимальною для неї користю. Це – головна мета в розробці продукції Bebivita.